Bubny a čelisti, kompletní sortiment

Výkon, bezpečnost, pohodlí a odolnost

Brzdový buben je integrován do čelistí a je k dispozici ve volných a předmontovaných soupravách.
TSortiment, který se skládá přibližně z 300 bubnů a 400 čelistí, pokrývá 96% vozového parku a užitkových vozidel v Evropě.
Pokud jsou dostupné v kvalitě OE (původní výbava), některé brzdové čelisti se dodávají se soupravami příslušenství, které jsou součástí balení. Jsou to například i bubny dostupné s integrovanými soupravami ložisek, které lze rozpoznat podle specifického kódu 14.XXXX .50 + v části „+ Ložisko“ v katalogu Brembo. Kombinace obou výrobků zajišťuje optimální úroveň výkonu, bezpečnosti, pohodlí a odolnosti.
Bubny
Navrženo pro různé výkonnostní požadavky
Pokud jde o brzdové kotouče, společnost Brembo vyvinula několik výrobních řešení pro brzdové bubny, které kombinují různé materiály a snižují tak celkovou hmotnost bubnu.
 
Kromě standardního bubnu vyrobeného z vrstveného železa vyvinula společnost Brembo odlévaný železný buben s přírubou náhonu z oceli a hliníkový buben, ve kterém je z vrstveného železa vyrobena pouze vnitřní stěna bubnu, na kterou působí čelisti - brzdná plocha.
Čelisti
Pouze nové díly
Všechny čelisti Brembo neobsahují azbest a jsou certifikovány ECE-R90 podle evropských právních předpisů. Čelisti jsou k dispozici ve volné Standardní soupravě nebo v předmontované soupravě Kit&Fit. Standardní souprava obsahuje všechny požadované součásti zabalené zvlášť, zatímco součásti soupravy Kit&Fit jsou předem smontované a připravené k instalaci, což nabízí maximální přesnost v co nejkratším možném čase.

Pokud si mechanik vybere soupravu, má v ní k dispozici vše potřebné pro rychlou a efektivní práci, přičemž je úroveň bezpečnosti brzdového systému zajištěna použitím všech nových a přísně testovaných dílů. Montáž je jednoduchá a všechny požadované díly jsou předmontované nebo dostupné v balení.