Kotouče | Sortiment výrobků

Originál nebo rovnocenná kvalita

Pokrytí vozového parku více než 98%
Výzkum a vývoj, laboratorní zkoušky a zkoušky na vozovce, výroba a distribuce: kontrola celého výrobního cyklu umožňuje společnosti Brembo nabízet sortiment brzdových kotoučů s mimořádnou účinností, spolehlivostí, odolností a komfortem za každých podmínek.
Coverage of the car park higher than 98%
Odolnost
UV nátěr: Technologie nanášení UV nátěru, která byla vyvinuta ve spolupráci s výrobci automobilů, zaručuje vynikající odolnost vůči korozi a úplnou ochranu kotouče.
Účinnost
Větrání PVT: jedinečný žebrový systém větrání patentovaný společností Brembo, který zlepšuje chlazení a zvyšuje odpor proti vytváření teplem způsobených prasklin kotouče o více než 40%.
Nabídka OE
Řada Premium: kompozitní a plovoucí kotouče pro automobily luxusní třídy s vynikající účinností dosaženou pomocí speciálních materiálů a řešení.
Pohodlí
High Carbon: brzdové kotouče z litiny se zvýšeným obsahem uhlíku na minimalizaci vibrací a hluku, maximalizaci výkonu a zvýšení pohodlí při jízdě.
Úspora času
Souprava s přednamontovaným ložiskem: řešení pro brzdové kotouče s integrovaným nábojem kola, umožňující rychlou a bezpečnou instalaci při vynikající úspoře času.
Bezpečnost šampionů
Brembo Xtra: brzdové kotouče s otvory na brzdném povrchu, které optimalizují účinnost na mokrém povrchu, zajišťují trvalou regeneraci třecího materiálu a zaručují rychlé brzdění za každých podmínek.
Dokonalé řešení
Brembo Max: brzdové kotouče s drážkami na brzdovém povrchu, které zlepšují účinnost brzdové soustavy bez snížení bezpečnosti.
ZJISTĚTE VÍCE O RADĚ BRZDOVÝCH KOTOUČŮ BREMBO