Nowości

BREMBO NA TARGACH AUTOMECHANIKA SHANGHAI

19 grudnia 2016

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia odbywał się w Azji największy Salon sektora Aftermarket

Te targi są główną areną dla firm będących najważniejszymi graczami na światowym rynku motoryzacyjnym, na którym Grupa Brembo ma możliwość wdrażania istotnego programu rozwoju przemysłowego. Na innowacyjnym stoisku Brembo zwiedzający zwrócili uwagę na pięć wyróżniających się aspektów.
 
XTRA
Na stoisku wystawiono kilka egzemplarzy tarcz z nowej rodziny produktów Brembo dla sektora Aftermarket -  gamę tarcz sportowych Brembo Xtra.
Dla najnowszej gamy inżynierowie Brembo zaprojektowali, a następnie przetestowali i wykonali specjalne wiercenia łączące wyjątkowy efekt estetyczny - uzyskany przez wykorzystanie unikalnych farb UV - z precyzyjnym i niezawodnym hamowaniem w każdych warunkach, poprawiając jednocześnie styl jazdy prawdziwych fanów motoryzacji.
 
ORYGINALNOŚĆ PRODUKTÓW BREMBO
Dla tarcz i klocków hamulcowych, które Brembo sprzedaje na rynku części zamiennych, opracowano specjalny system zabezpieczania przed podrabianiem. Już od zimy będzie można od razu rozpoznać oryginalność produktów sprzedawanych na rynku wtórnym, nie tylko dzięki wizerunkom pracowników Brembo umieszczanym na opakowaniach, ale też dzięki kodom QR - stanowiącym potwierdzenie autentyczności produktu - oraz niepowtarzalnym i niemożliwym do podrobienia hologramom Brembo.
 
BREMBOPARTS.COM
W nowym świetle przedstawiono odnowioną szatę graficzną strony internetowej Brembo. Ponad 700 tysięcy wejść rocznie i ponowne odwiedzanie strony internetowej na poziomie 40%. Strona www.bremboparts.com stanowi punkt odniesienia dla kierowców i specjalistów od hamulców, którzy poszukują produktów marki Brembo i ufają ich jakości. Wszystko to, na co samochód zasługuje od specjalisty ds. układów hamulcowych.
 
BREMBO EXPERT
Uruchomiono program Brembo Expert - pomoc i serwis utworzony z myślą o specjalistach ds. dystrybucji i części zamiennych - umożliwiający dzielenie się wiedzą w szerokim zakresie.
 
NOWOŚCI
Poza: tarczami z powłoką UV, specjalistyczną wentylacją PVT plus, klockami, bębnami, szczękami oraz podzespołami hydraulicznymi, sporo miejsca poświęcono płynowi hamulcowemu Brembo , w wersjach DOT 4, DOT 4 LV, i DOT 5.1, charakteryzującym się zmniejszoną lepkością i wysoką temperaturą wrzenia.
 
Nowość na stoisku: z okazji niedawnego pojawienia się Grupy w chińskiej sieci społecznościowej - WeChat - wystawiono zielony zacisk hamulcowy, nawiązujący do barw logo komunikatora, uważanego za kluczowy element komunikacji w tym kraju.