Nowości

BREMBO PONOWNIE Z TYTUŁEM „BEST BRAND”

15 marca 2018

Brembo, marka stale do góry stale pnąca się do góry

Marka Brembo regularnie otrzymuje prestiżowe wyróżnienia i potwierdza, iż jest jedną z najpopularniejszych marek we Włoszech jak i za granicą.
 
Istotnie, kilka dni temu Brembo po raz dziewiąty została uznana za najlepszego producenta układów hamulcowych. Wyboru dokonali czytelnicy prestiżowego niemieckiego dwumiesięcznika "Auto Motor und Sport", który jest prawdziwą, światową biblią entuzjastów motoryzacji i doczekał się 18 międzynarodowych edycji.
Taka nagroda to uznanie pracy całego Zespołu, nie tylko ze względu na prestiż samego magazynu, ale ponieważ osoby, które oddały głos na Brembo - wychodząc przy tym ponad wszelkie przywiązanie do marek krajowych - to obywatele Niemiec, kraju o bardzo dużym znaczeniu dla interesów Brembo.
 
Pod koniec ubiegłego roku marka Brembo po raz pierwszy weszła na listę najlepszych 10 marek w rankingu “Best Corporate Brands”, opracowanym przez GFK i Serviceplan, opierającym się na dobrze znanej, corocznej ankiecie na temat najlepszych włoskich marek.
Wśród głosów oddanych przez 4500 konsumentów biorących udział w ankiecie, marka Brembo była jedyną marką niekonsumencką pośród wielkich korporacji włoskich i zagranicznych.