S 59 516

Bromsback
Tekniska data för bromback
Axel
Bak
Diameter
180 mm
Bredd
26 mm
Bromssystem
General Motors
Egenskaper
Med handbromsarm
EAN-kod
8432509642993
OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
OPEL 1605977
OPEL 4705128
OPEL 4706273
OPEL 4706834
OPEL 470738
OPEL 470836
OPEL 4750125
OPEL 9012698
OPEL 9014425
OPEL 9014843
OPEL 9209090
OPEL 9212698
OPEL 9214834
OPEL 93173149
SUZUKI 5320076G40
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!