A 12 384

Broms cylinder
Tekniska data för bromscylindern
Axel
Bak
Diameter
22,2 mm
Gängning
10 x 1
Bromssystem
UAC
Material
Cast Iron
EAN-kod
8432509602980
Kompatibla fordon

ISUZU

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
HOLDEN 8242335001
ISUZU 8942235006
ISUZU 8942335000
ISUZU 8942335001
ISUZU 8942335002
ISUZU 8942335003
ISUZU 8942335005
ISUZU 8942335006
ISUZU 8944728422
ISUZU 8972304250
ISUZU 94233500
ISUZU 94256308
ISUZU 94472842
VAUXHALL 550007
VAUXHALL 550150
VAUXHALL 550151
VAUXHALL 97230425
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!