A 12 702

Broms cylinder
Tekniska data för bromscylindern
Axel
Bak
Diameter
20,64 mm
Gängning
10 x 1
Bromssystem
SANKYO
Material
Cast Iron
EAN-kod
8432509628591
Kompatibla fordon

DAIHATSU

TOYOTA

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
DAIHATSU 4755019117000
DAIHATSU 4755019165
TOYOTA 4755011032
TOYOTA 4755012070
TOYOTA 4755019115
TOYOTA 4755019116
TOYOTA 4755019117
TOYOTA 4755019165
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!