M 85 023

Huvudbroms cylinder
Tekniska data för huvudbromscylindern
Diameter
19,05 mm
Gängning
10 x 1.25 (3)
Bromssystem
Bendix
Material
Cast Iron
EAN-kod
8432509612736
Kompatibla fordon

FIAT

LADA

PININFARINA

SEAT

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
FIAT 4184518
FIAT 4188357
FIAT 4231435
FIAT 4341780
FIAT 4373350
FIAT 4373679
FIAT 4373680
FIAT 4395137
FIAT 793289
FIAT 793290
FIAT 793298
LADA 210103505009
LADA 21013505008
LADA 4188357
LADA 4373680
SEAT FA16810202
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!