P 23 003

Bromsbelägg
Tekniska data för bromsbeläggen
Axel
Fram
WVA
20073
Bredd
108,9 mm
Tjocklek
17,3 mm
Höjd
39 mm
Bromssystem
Bendix
Slitageindikator
Utan
EAN-kod
8020584050736
Kompatibla fordon

AUTOBIANCHI

FIAT

FSO

INNOCENTI

LANCIA

SEAT

OE-nummer
Kompatibla OE-nummer
AUDI SE127165005A
FIAT 3915580
FIAT 4174992
FIAT 4204050
FIAT 4218573
FIAT 4236412
FIAT 4296669
FIAT 4309780
FIAT 4370874
FIAT 4386012
FIAT 4434816
FIAT 4434909
FIAT 5888149
FIAT 5888151
FIAT 5888154
FIAT 5888574
FIAT 5951897
FIAT 790605
FSO 655792725
LANCIA 82203073
LANCIA 99939353
SEAT SE127165005A
SKODA SE127165005A
VW SE127165005A
ZASTAVA 4423980
Brembo Parts close
Prenumerera på nyhetsbrevet
Bli uppdaterad på nya produkter, supportinformation och alla nyheter i Brembos värld.
Registrera dig nu!