Bubny a čeľuste, kompletný sortiment

Účinnosť, bezpečnosť, pohodlie a odolnosť

Brzdový bubon je integrovaný do čeľustí a je k dispozícii vo voľných a predmontovaných súpravách.
Sortiment, ktorý pozostáva z približne 300 bubnov a 400 čeľustí, pokrýva 96 % vozových parkov a úžitkových vozidiel v Európe..
Ak sú dostupné v kvalite OE – pôvodná výbava, niektoré brzdové čeľuste sa dodávajú so súpravami príslušenstva, ktoré sú súčasťou balenia. Sú to napríklad aj bubny dostupné s integrovanými súpravami ložísk, ktoré sú spoznať podľa špecifického kódu 14.XXXX .50 + v časti „+ Ložisko“ v katalógu Brembo. Kombinácia oboch výrobkov zaisťuje optimálnu úroveň účinnosti, bezpečnosti, pohodlia a odolnosti.
Bubny
Bubny
Navrhnuté pre rôzne výkonnostné požiadavky
Pokiaľ ide o brzdové kotúče, spoločnosť Brembo vyvinula niekoľko výrobných riešení pre brzdové bubny, ktoré kombinujú rôzne materiály a znižujú tak celkovú hmotnosť bubna.
 
Okrem štandardného bubna vyrobeného z vrstveného železa vyvinula spoločnosť Brembo odlievaný bubon s prírubou náhonu z ocele a hliníkový bubon, v ktorom je z vrstveného železa vyrobená iba vnútorná stena bubna, na ktorú pôsobia čeľuste – brzdná plocha.
Čeľuste
Iba nové diely
Všetky čeľuste Brembo neobsahujú azbest a sú certifikované ECE-R90 podľa európskych právnych predpisov. Čeľuste sú k dispozícii vo voľnej Štandardnej súprave alebo v predmontovanej súprave Kit & Fit. Štandardná súprava obsahuje všetky požadované súčasti zabalené osobitne, zatiaľ čo súčasti súpravy Kit & Fit sú vopred zmontované a pripravené na inštaláciu, čo ponúka maximálnu presnosť v čo najkratšom možnom čase.

Ak si mechanik vyberie súpravu, má v nej k dispozícii všetko potrebné pre rýchlu a efektívnu prácu, pričom je úroveň bezpečnosti brzdovej sústavy zaistená použitím všetkých nových a prísne testovaných dielov. Montáž je jednoduchá a všetky požadované časti sú predmontované alebo dostupné v balení.
Bubny a čeľuste, kompletný sortiment