Kotúče Sortiment výrobkov

Originál alebo rovnocenná kvalita

Pokrytie vozidlového parku viac než 98 %
Výskum a vývoj, laboratórne skúšky a skúšky na ceste, výroba a distribúcia: kontrola celého výrobného cyklu umožňuje spoločnosti Brembo ponúkať sortiment brzdových kotúčov s mimoriadnou účinnosťou, spoľahlivosťou, odolnosťou a komfortom za každých podmienok.
Coverage of the car park higher than 98%
Odolnosť
UV náter: Technológia nanášania UV náteru, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s výrobcami automobilov, zaručuje vynikajúci odolnosť voči korózii a úplnú ochranu kotúča.
Účinnosť
Vetranie PVT: jedinečný rebrový systém vetrania patentovaný spoločnosťou Brembo, ktorý zlepšuje chladenie a zvyšuje odpor proti vytváraniu teplom spôsobených prasklín kotúča o viac než 40 %.
Ponuka OE
Rad Premium: kompozitné a plávajúce kotúče pre automobily luxusnej triedy s vynikajúcou účinnosťou dosiahnutou pomocou špeciálnych materiálov a riešení.
Komfort
High Carbon: brzdové kotúče z liatiny so zvýšeným obsahom uhlíka na minimalizáciu vibrácií a hluku, maximalizáciu účinnosti a zvýšenie jazdného komfortu.
Úspora času
Súprava s predmontovaným ložiskom: riešenie pre brzdové kotúče s integrovaným nábojom kolesa, ktoré umožňuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu pri vynikajúcej úspore času.
Bezpečnosť šampiónov
Brembo Xtra: brzdové kotúče s otvormi na brzdnom povrchu, ktoré optimalizujú účinnosť za mokra, zabezpečujú trvalú regeneráciu trecieho materiálu a zaručujú rýchle brzdenie za každých podmienok.
Dokonalé riešenie
Brembo Max: brzdové kotúče s drážkami na brzdnom povrchu, ktoré zlepšujú účinnosť brzdovej sústavy bez zníženia bezpečnosti.
Zistite viac o rade brzdových kotúčov Brembo