Fren balataları

Her motosikletin Brembo'su olmalı

Brembo fren balataları performans, konfor ve dayanıklılık açısından en iyisidir.

Brembo fren balataları, organik reçinelerden sinter ve carbon-ceramic balatalara kadar çok çeşitli bileşenler ile 6000'den fazla uygulama için kullanılabilir.
Brembo, yarış ve cadde motosikletlerinden şehir ve arazi makinelerine kadar her tür motosiklete özel ihtiyaçları karşılayabilir ve her sürücünün beklentilerine cevap verebilir.
Brembo Greenance balataları: daha yeşil bir gelecek için
Brembo Greenance balataları, emisyonlarda önemli bir azalma sağlayan çevre dostu bir ürün için eko-sürdürülebilir malzemelerle üretilmiştir.
Greenance balata bileşenler, bakır ve nikel kullanılmadan ve asbest ve antimon içermeyen seramik bileşenler için geliştirilmiştir.
Sinter ve Carbon Ceramic
Dünya genelindeki motosiklet üreticileri tarafından tercih edilen bu malzemeler orijinal donanıma yönelik olarak Brembo tarafından geliştirilmiştir.
Genuine fren balataları, her biri farklı sürtünme katsayısına sahip farklı bileşiklerde mevcuttur. Sinter malzeme için katsayı 50 ila 99 arasında değişirken, carbon seramik için 10 ila 49 arasında değişmektedir. Değer ne kadar yüksek olursa, söz konusu bileşiğin sürtünme katsayısı da o kadar yüksek olur.
Sinter ve Karbon Seramik motosiklet fren balataları
Racing
RC bileşikli fren balatası
RC Bileşik
Sadece parça kullanımına yönelik tasarlanmış bir bileşik.
Bu bileşiğin temel özellikleri yüksek sürtünme ve stabilitedir çünkü pist kullanımında görüldüğü gibi hem hız hem de çalışma sıcaklığı değişkendir. Ayrıca yoğun kullanımda bile daha az aşınma sağlar.  
SR bileşikli fren balatası
SR Bileşik
Pistte ve yolda spor amaçlı kullanım için sinter bileşik. İyi sürtünme katsayısı ve yüksek sıcaklıktaki kararlılık, ilk turdan son tura kadar sabit frenleme olanağı sağlar. Bu aynı zamanda tüm yol kullanım koşullarında üstün performansı da garanti eder.
Road Greenance
SA Bileşik
SA Bileşik
Bu, tüm kullanım koşullarında mükemmel verimliliği ile tanımlanan, ön uygulamalara özel sinter bir bileşiktir. Hem soğuk hem de sıcak olduğunda orijinal fren balatalarına ideal bir alternatiftir. Bu bileşik, muhtelif kullanım koşullarında iyi bir sürtünme katsayısı kararlılığı ve daha az aşınma sağlar.
Carbon Ceramic Bileşik
Carbon Ceramic Bileşik
Bu, karbonun daha fazla kullanılması suretiyle organik bileşiğin evrilmesidir. Bu sürtünme malzemesi yüksek kilometrenin yanı sıra hem sıcak hem de soğuk, kuru ve ıslak zeminde iyi performans sergiler.
SP Bileşik
SP Bileşik
Bu, arka uygulamalar için özel ve tüm kullanım koşullarında stabil olan sinter bir bileşiktir. Tüm kullanım durumlarında sabit bir sürtünme katsayısı ile birlikte dayanıklılık ve yeterli kilometre performansı sağlayan düşük aşınma ile öne çıkar.
Off Road (Arazi)
SX bileşikli fren balatası
SX Bileşik
Bu sinter bileşik hem Off-Road hem de SuperMotard uygulamaları için tasarlanmıştır. Tüm off-road bileşikleri arasında en yüksek sürtünme katsayılarını sağlayarak, bir motosikletin off-road olarak ve bu uygulamaları karakterize eden sıcaklık değişimleri ve en zorlu kullanım koşullarında (su, kum, çamur) üstesinden gelmesi gereken çeşitli kullanım koşullarında maksimum verimlilik ve tutarlı performans sağlar. 
SD bileşikli fren balatası
SD Bileşik Greenance
Bu sinter bileşik, SX bileşik ile karşılaştırıldığında daha düşük sürtünme katsayıları ile mükemmel bir denge sağlar ancak çeşitli kullanım koşullarında iyi bir stabilite sağlar. Üstün hakimiyet sağlaması nedeniyle özellikle Enduro uygulamaları için uygundur.
TT bileşikli fren balatası
TT Bileşik Greenance
Yarı metalik matrix Carbon Seramic, üstün hakimiyet özelliği sayesinde off-road uygulamalarında ve özellikle yol tutuşunun zayıf olduğu yol yüzeylerinde kullanım için uygundur.
Scooter Greenance
XS bileşikli fren balatası
SX Bileşik
SX sinter bileşik hem ön hem de arka uygulamalarda kullanmak için uygundur. En yeni nesil maxi scooter'ları donatmak için tasarlanmış olup, son derece kolay devreye girme özelliğine sahiptir. Bir Scooter'ın tipik frenleme sistemi bir motosikletinkinden oldukça farklı olduğundan, şehir içi kullanım da dahil olmak üzere hız değiştikçe üstün denge sağlar.
Karbon Seramik bileşikli fren balatası
Carbon Ceramic Bileşik
Yarı metalik organik bileşik, XS bileşikten daha düşük sürtünme katsayısı değerleri gösterse de yüksek stabilite ve hakimiyet sağlayarak özellikle küçük ve orta hacimli scooterlar için uygun olduğunu ortaya koymaktadır.
Gizlilik Politikası">