Özel malzeme, teknik araçlar

Satış Sonrası uzmanları için özel olarak sunulan teknik aletler

Brembo Expert
Brembo Expert uzmanlarına özel teknik aletler, aracın tam güvenlikle onarılarak yeniden yola çıkmasına imkan verir
Brembo Expert uzmanlarına özel teknik aletler, son kontroller araç yeniden yola çıkmadan önce gerçekleştirildiğinden daha fazla güvenlikle çalışmanızı sağlar: Özellikle yeni bir diskin frenleme yüzeyindeki salınımı kontrol edebilir ve doğru sıkma torkunu seçebilirsiniz. Ayrıca özel park etme konum sistemleri takılmış araçlarda çalışmak için evrensel bir bırakma sistemi sunulmaktadır.
Yüzde Bir Hassasiyetli bir Mikrometre, Saat ve Manyetik Tabla ile birlikte Yüzde Bir Hassasiyetli bir Karşılaştırıcıdan oluşan metroloji seti
Metroloji seti
Set yeni diskin frenleme yüzeyindeki salınımların maksimum hassasiyetle ölçülmesini sağlar: Değer, üreticinin tanımladığı değerden büyükse birkaç bin kilometreden sonra frenleme sırasında sistemin düzgün çalışmasını tehlikeye atabilecek titreşimler oluşabilir.
Brembo Open Brake: fren sistemini serbest bırakma aracı
Brembo açık fren
Elektronik el freni (EPB) veya elektrohidrolik sistem (SBC) takılı araçlarda, frenleme sistemi motor kapalıyken kilitlenerek üreticinin sağladığı bırakma sistemi olmadan bakım veya onarımların yapılmasını imkansız hale getirir. Brembo Açık Fren tek bir alet (DPS-300) kullanarak çalışmanızı sağlar.
Sıkma torkları tablosu
Sıkma torku
Tekerlekler, tork anahtarında genellikle aracın bakım kitapçığında gösterilen özel bir tork ayarlanarak yeterli biçimde sıkılmalıdır. Optimum değerler dışındaki tüm değerler büyük güvenlik risklerine neden olabilir. Brembo hangi değerlerin kullanılması gerektiğine ilişkin özet bir tablo sağlar.
Brembo Expert logosunun kullanılmasına yalnızca herhangi bir durumda istediği zaman kaldırılmasını isteme hakkını saklı tutan Brembo İletişim Departmanı’ndan önceden izin alındıktan sonra izin verilir.
Gizlilik Politikası">