Bir Eğitim oturumuna katılın ve Brembo Expert olun

Fren sistemleriyle ilgili üst düzey eğitim

Brembo Expert
Eğitim oturumları Brembo’nun yetkili distribütörleriyle iş birliği halinde düzenlenir
Her eğitim, her uzmanın ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde özelleştirilebilir. Fren sistemi ve bileşenleri son derece etkili etkileşimli desteklerle sunulur ve açıklanır; konular belirli teknik sorunlar için çok sayıda püf noktası ve çözümle tasarımdan üretime, montajdan bakıma kadar değişir.
Sertifikasyon
Tüm katılımcılar Brake System Academy’ye erişim hakkı kazanacaktır. Bu DVD hem kurs sırasında ele alınan konuları hem de özel ekstraları, küçük bir aleti ve katılım sertifikasını içerir.
Bir Brembo Expert eğitmeni
Fren Sistemi Akademisi
Fren Sistemi Akademisi tüm bileşenlerin üretimi, çalışması ve kurulumunu gösteren filmler, 3B animasyonlar ve grafikler içerir. Dünyada yaygın biçimde konuşulan dillerde yazılan ve yapılan açıklamalar ile animasyonlu içerikler dahil olmak üzere kişisel kullanım için sınıf eğitiminde veya serbest gezinmede ya da kılavuzlu ve açıklamalı olarak kullanılan eksiksiz ve çok yönlü bir araçtır.
Konu farklı fren sistemleri ile bunların bileşenleri, çalışması, geliştirilmesi, tasarımı, üretimi, testleri ve gerilimleri, bakımı, kritik öngörüler ve çeşitli ekstraları kapsar.
Brembo Expert logosunun kullanılmasına yalnızca herhangi bir durumda istediği zaman kaldırılmasını isteme hakkını saklı tutan Brembo İletişim Departmanı’ndan önceden izin alındıktan sonra izin verilir.
Gizlilik Politikası">