Fren ve debriyaj ana silindirleri

Hafiflik ve dayanıklılık

Her koşulda fren hakimiyeti/kontrol edilebilirlik

Brembo ana silindirler her koşulda hızlı ve kontrol edilebilir frenleme performansını garantiler. Bu bileşenlerin ergonomileri de her koşulda doğrusal bir tepki sağlayacak şekilde mükemmelleştirilmiştir.
Bunlar hafifliği, dayanıklılığı ve üstün yüzey kalitesini bir araya getiren bir malzeme olan döküm veya basınçlı döküm alüminyumdan imal edilmekte ve hem ayrık hem de entegre rezervuarlı olarak üretilmektedir. Brembo ürün yelpazesi içinde radyal veya eksenel ön ana silindirler, debriyaj ana silindirleri ve arka ana silindirler bulunur.
Brembo Aftermarket Motosiklet ana fren silindirleri
Neden Brembo'yu tercih etmelisiniz?
Brembo fren ana silindirlerinin en belirgin niteliklerinden biri sıradışı bir şekilde kontrol edilebilir olmalarıdır.
 
Brembo, bileşen hareketindeki sürtünmeyi önemli ölçüde azaltmak ve esneme direncini yükseltmek için hidrolik bileşenlerin tasarımı ile kinematik ve ergonomi alanlarındaki kayda değer tecrübelerini seferber etmiştir.

Sonuçta, sürücü tarafından vites koluna uygulanan kuvvet ile frenleme tepkisi arasında olağanüstü bir doğrusal ilişki elde edilmiş ve bu da ortaya benzersiz, rakipsiz bir sürüş hissi çıkarmıştır.
Ana debriyaj silindirleri
Debriyaj ana silindirleri, kullanıcılarına yüksek hassasiyet ve sürekli performans sağlar.
Vites kolunun ergonomisi, vites kolu/itme çubuğu sisteminin mükemmel kinematiği ile birleşerek çalışma eforunun minimuma seviyeye indirilmesini sağlar.
Gizlilik Politikası">