Kaliperler

Son teknoloji üretim

Performans, tasarım ve konfor

Üretilirken kullanılan özel teknolojinin bir neticesi olarak Brembo alüminyum kaliperler fren gücü, hakimiyet ve konfor açısından üstün bir performans sağlamanın yanı sıra motosiklet segmentinde eşi benzeri olmayan bir tasarım sunar.
Son teknoloji tasarım ve üretim süreçleri hafif, kompakt ve son derece sert bir kaliper gövdesinin imal edilmesini mümkün kılarken, hassas bir şekilde tasarlanmış hidrolik bileşenler Brembo kaliperlerin karakteristik gücünü ve kontrol edilebilirliğini en üst düzeye çıkarır.
Sadece en iyisi
Üst düzey alüminyum alaşımların ve özel üretim süreçlerinin yanı sıra tasarım sürecindeki sürekli yenilikler Brembo kaliperlerini olağanüstü derecede sağlam hale getirerek her koşulda kusursuz ve seri bir frenleme performansı ve dengeli bir fren kolu hareketi sağlar.

Brembo sabit kaliperler hem radyal hem de eksenel montaj konfigürasyonlarında mevcutken, yüzer kaliperler tek veya çift pistonlu versiyonlar olarak mevcuttur. Daha yüksek performans modellerine özel monoblok teknolojisi, son derece hafif olmasının yanı sıra maksimum performans sağlar.
Brembo kaliperler, oksitlenmiş alüminyum dökümden yapılmış olup (siyah, altın, alüminyum ve titanyum gibi) farklı renklerde sunulur ve çekici bir tasarıma sahiptir bu da motosiklete ayırt edici, göz alıcı bir görünüm kazandırır.
Brembo 配件市场摩托车制动卡钳
M50 monoblok kaliper
M50, 2011 yılında ilk kez Ducati 1199 Panigale'ye monte edilen ve M harfinin monoblok anlamına geldiği yeni Brembo monoblok kaliperdir. 1994 yılında Brembo tarafından MotoGP'de başarıyla tanıtılan bu teknoloji, kaliper gövdesini tek bir alüminyum döküm kütlesinden oluşturarak optimum sağlamlık kazandırır.
 
Gizlilik Politikası">