Fren diskleri

Serie Oro

Her tip motosiklet için güvenlik, performans ve konfor

Brembo Serie Oro fren diskleri, üstün teknoloji içeriği ve kalitesiyle piyasanın sunduğu en iyi ürünlerdir. Hem sabit hem de yüzer versiyonları bulunan bu diskler, orijinal üretim disklerle tümüyle değiştirilebilir.
Serie Oro motosiklet sabit fren diski
Serie Oro Sabit Disk
Serie Oro sabit fren diskleri, azami yassılık ve eş merkezliliği garanti eden işleme döngüleri ile uygulanan katı toleranslara uygun bir tasarım ve üretim hattı uyarınca tek parça paslanmaz çelikten üretilmiştir.
 
Brembo'nun muazzam deneyiminden yararlanılarak tüm motosiklet tipleri ve kullanımları için en doğru geometriler, toleranslar ve boyutlar tanımlanmıştır. İşleme toleransları üzerinde yapılan özel bir çalışma neticesinde Brembo disklerin özel yapısı frenleme torkunun daha etkili bir şekilde iletilmesini sağlarken termal ve mekanik strese karşı daha iyi direnç sunar.
Brembo'nun 1970'lerin ortasında yarış dünyasına giriş yaptığı Serie Oro, kısa sürede diskler bakımından sektörde bir ölçüt haline geldi.
Serie Oro motosiklet yüzer fren diski
Serie Oro Yüzer Disk
Birinci sınıf malzemelerden üretilen yüzer diskler benzersiz performans sunar. CNC ile işlenmiş ve anodize alüminyum alaşımdan üretilen poryaya 10 tahrik mandalıyla bağlanan paslanmaz çelik frenleme yüzeyinden meydana gelirler. Brembo'nun muazzam deneyiminden yararlanılarak tüm motosiklet tipleri ve kullanımları için en doğru geometriler, toleranslar ve boyutlar tanımlanmıştır. İşleme toleransları üzerinde yapılan özel bir çalışma neticesinde Brembo disklerin özel yapısı frenleme torkunun daha etkili bir şekilde iletilmesini sağlarken termal ve mekanik strese karşı daha iyi direnç sunar.
Brembo'nun 1970'lerin ortasında yarış dünyasına giriş yaptığı Serie Oro, kısa sürede diskler bakımından sektörde bir ölçüt haline geldi.
Gizlilik Politikası">