Logo Brembo Upgrade

Fren hidroliği

Her duruma uygun

 

Güvenilirlik ve yüksek kalite

Brembo SPORT | EVO 500++ fren hidroliği her koşulda idealdir, günlük kullanımdan, pistte profesyonel olmayan aralıklı kullanıma kadar herkes için uygundur.
 
Bu, tam dolu bir motor freni hidroliğinin sık kontrol aralıkları olmadan fren pedalı etkisini ve tutarlı frenleme performansını geliştiren güvenilir ve yüksek kaliteli bir hidroliğidir.
Tam anlamıyla otomobil tutkunları için tasarlanmıştır
  • Madeni olmayan hidrolik sıvılar için tasarlanmış fren sistemlerinde kullanıma uygundur.
  • Sistemlerinden çok şey bekleyen kullanıcıların beklentilerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.
  • ABD FMVSS No.116 DOT 3 ve DOT 4, SAE J1703, SAE J1704 ve ISO 4925 (sınıf 3 ve 4) spesifikasyonlarının gerekliliklerini fazlasıyla karşılar.
  • Yukarıdaki spesifikasyonlara uygun oldukları sürece diğer DOT 3, DOT 4 ve DOT 5.1 fren hidrolikleri ile uyumludur.
Güvenlik nedeniyle, fren hidroliğinizi yılda en az bir kez değiştirmeniz önerilir. Madeni yağ sistemli araçlar için uygun değildir. Renk aralığı: şeffaftan kehribar rengine kadar farklı tonlarda görünüm. Yeni fren hidroliği söz konusu olduğunda, kapalı şişeden döküldüğünde renk seriden farklı olabilir, ancak performans aynı kalır.


Güvenlik veri sayfasını indirin
SPORT | EVO 500++ fren hidroliği ambalajı
 
Custom grubu logosu
Özel yapım motosiklet tercih eden insanlar, kıyafet ve kask da dahil olmak üzere hiçbir şeyi şansa bırakmayı istemezler. Detaylara gösterilen aynı özen, motosikletleri için seçtikleri değişim parçalarında da görülmektedir. Anlık satın almadan çok farklı olan bu tercihler, pazardaki mevcut alternatiflerin analiz edilmesinin, aynı özel yapım kültürünü paylaşan kişilerden alınan tavsiyelerin sonucudur. Ancak stile verdikleri önem - mümkünse eşsiz ve rafine - bunların fren parçaları olduğu gerçeğinden uzaklaştırmamalıdır. Yani performans ve güvenilirliğe verilen değer azalmamalıdır. Brembo'nun Custom UPGRADE serisindeki ürünler, bu bağlamda rakipsizdir.
Road grubu logosu
Motosikletini her gün yollarda süren kişilerin, sadece pistte kullananlardan farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Trafik ve yol yüzey koşullarının yanı sıra kavisli yollar ve hatta hava şartları, iki tekerlek üzerinde olmanın tadını gerçekten çıkartabilmek için özel bir fren sistemine ihtiyaç duyan sürücülerin ruh halini etkilemektedir. 
Sürüş esnasında performans çok önemli bir unsur olmasına rağmen, söz konusu güvenilirlik, her durumda etkinlik, sağlamlık ve konfor olduğunda ikinci sırada gelmektedir. Brembo'nun Road UPGRADE serisindeki ürünler, bunların hepsini sağlamaktadır.
Road racing grubu logosu
Superbike yarışlarıyla ilgili olan herkes, güç ve tork aramadan önce, fren sisteminin maksimum frenleme verimliliği sağlaması gerektiğini bilir. Bunun nedeni açıktır: Brembo UPGRADE yarış serisindeki ürünler sayesinde en iyi performanslı sistemlerin bile geliştirilebileceği geniş bir alan bulunmaktadır.
Bu seri, Brembo'nun dünya çapındaki yarış pistlerinde kazandığı deneyimi temel almakta olup, 33 sürücünün 500-MotoGP dünya şampiyonluğu unvanını ve 30 sürücünün Dünya Superbike Şampiyonluğunda kazandıkları unvanları Brembo parçalarıyla donatılmış motosikletlerle almış olmasından da anlaşılacağı üzere, artık başarıyla birlikte anılmaktadır.
Off-Road grubu logosu
Daha düşük hızlar, aracın hafif ağırlığı ve düzgün olmayan yüzey, toprak yüzeylerde süren kişilerin, asfalt üzeride motosiklet sürenlerle aynı frenleme gücüne ihtiyaç duymamaları anlamına gelmektedir. Ancak bu, fren sisteminin yol dışında (off-road) sürenlerin, pistte veya yolda süreler için daha az önemli olduğu anlamına gelmemektedir.
Aksine, kum, çim ve çamur gibi dış etkenler, sonuçta kesinlikle güvenilir olması gereken bileşenlere ihtiyaç duyan fren sistemini etkileyebilir. Hafif ağırlık ve sürüş hissi önemlidir ve Brembo UPGRADE Off-Road serisindeki tüm ürünlerin paylaştığı özelliklerdir.
Gizlilik Politikası">