Logo Brembo Upgrade

Tekerlekler

Custom (Özel yapım)

Cluster Custom

Sağlamlığın, çeviklikle buluşması

Brembo grubunun en önemli varlıklarından biri de hem en üst dünya şampiyonalarında hem de yolda kullanılan motosikletler için tekerlek araştırma, tasarım ve geliştirme alanında lider Marchesini markasıdır. Brembo ile birlikte teknolojik inovasyon, malzeme araştırması ve imalat proseslerinde yapılan işbirliği, eşsiz özellikleri nedeniyle binlerce motor tutkunu tarafından aranılan, ikonik ürünleri beraberinde getirmiştir.

Tüm motosikletçiler, hafifliğin ve sağlamlığının değeri bilirler. Marchesini, her iki disiplinde olduğu gibi tasarımda da usta olup, bunu M10RC Kompe ile göstermektedir. Çok yönlü dövme işlemi kullanılarak yapılan on alüminyum tekerlek, boyalı ve anotlanmış olarak mevcuttur. Farklı kalınlıklardaki ispitler ve konik dişler, tekerleğin toplam ağırlığını arttırmadan yüksek sağlamlıkta olmasını sağlamaktadır. Hafif ağırlık tercih edilmektedir, çünkü yaysız ağırlık olduğu için, tekerleklerin aracın toplam atikliğinde ve dolayısıyla hızlanmada ve viraj girişlerine etkisi vardır,.

On ispit ve seçilen renkler, neredeyse piyasadaki neredeyse bütün özel yapım motosikletlere mükemmel uyum sağlar. Tüm bunların tamamı, her bir tekerlek üzerinde yapılan sıkı kontroller ve çok sayıda testlerle sağlanan güvenlikten feragat edilmeden yapılmaktadır.
Marchesini M10RC Kompe siyah 10 ispitli motosiklet jantları
Gizlilik Politikası">