Logo Brembo Upgrade

Tekerlekler

Yarış Arabası

Cluster Racing

İnovasyon ve teknoloji

Brembo grubunun en önemli varlıklarından biri de hem en üst dünya şampiyonalarında hem de yolda kullanılan motosikletler için tekerlek araştırma, tasarım ve geliştirme alanında lider Marchesini markasıdır. Brembo ile birlikte teknolojik inovasyon, malzeme araştırması ve imalat proseslerinde yapılan işbirliği, eşsiz özellikleri nedeniyle binlerce motor tutkunu tarafından aranılan, ikonik ürünleri beraberinde getirmiştir. ​​
 
​Tüm motosikletçiler, hafifliğin ve sağlamlığının değeri bilirler. Eşsiz stil ile birleşen bu kombinasyon, en yeni tasarım, yapısal analiz ve test metotları kullanılarak yapılan M7RS Genesi ile de görüldüğü gibi, Marchesini markasını her zaman için öne çıkarmıştır.
 
Kullanılan malzeme, çok yönlü dövme ve nihai tekerlek geometrisinde optimize edilmiş kalıpların kullanımı, aşırı hafif bir tekerlek elde edilmesini sağlamıştır. Orijinal ekipmana kıyasla ağırlıktaki azalma, motosiklet modeline bağlı olarak 2.8 kg ile 5.8 kg arasında değişmektedir.
 
%26-41 aralığına denk gelen bu büyük fark, hızlanmayı arttırmakta, frenleme mesafelerini azaltmakta ve köşelerden daha hızlı dönüşe izin vermektedir. Tüm bunların tamamı, her bir tekerlek üzerinde yapılan sıkı kontroller ve çok sayıda testlerle sağlanan güvenlikten feragat edilmeden yapılmaktadır.
 
Daha düşük maliyette, ikonik 7 ispitli ve magnezyum yerine alüminyumun kullanıldığı M7RS Genesi tekerleğini satın alabilirsiniz. Bunda da, çok yönlü dövme ve optimize edilmiş kalıp kullanımı, ağırlıkta %16-33 arasında bir azalmayı sağlamaktadır.
 
M10RS tekerleği, dövülmüş magnezyumun yanı sıra aynı zamanda daha geleneksel tasarım isteyenler içindir. Fazladan 3 ispit daha kullanılması, ağırlıkta hafif bir artışa neden olmaktadır, ancak yine de OE tekerleklerin %25-40 altında kalmaktadır.
 
Marchesini M7RS Genesi siyah 7 ispitli motosiklet jantları
Gizlilik Politikası">