Logo Brembo Upgrade

YÜKSELTME

dünyası

Eşsiz detayların, adanmışlığın, kalitenin ve çok yüksek performansın özel dünyası.

Brembo UPGRADE (YÜKSELTME) serisinde, herkes kendi motosikleti için en uygun olanı bulabilir. İster "Özelleştirilmiş görünüm" için boyalı veya krom finiş, cilalı veya fırçalanmış ve özellikle makine işlemesi yapılmış görünür metal yüzeyleri bulabileceğiniz bir tasarım; ister en iyi pist performansları arayışında olun, komple ürün yelpazesi sizin ihtiyaçlarınızı ve YÜKSELTME arzunuzu karşılayacaktır.
 
Custom grubu logosu
Custom
Özel yapım motosikletinize eşsiz Brembo dokunuşu
Özel yapım motosiklet tercih eden insanlar, kıyafet ve kask da dahil olmak üzere hiçbir şeyi şansa bırakmayı istemezler. Detaylara gösterilen aynı özen, motosikletleri için seçtikleri değişim parçalarında da görülmektedir. Bu kişilerin anlık alışverişin çok ötesinde olan seçimleri, piyasada mevcut olan alternatiflerin değerlendirmesi, çoğu zaman kendileriyle aynı özel yapım kültürünü paylaşan diğer insanlardan aldıkları tavsiyelerin sonucudur. Ancak stile - mümkünse eşsiz ve rafine - verilen önem, onları bunların birer fren bileşeni olduğu gerçeğinden uzaklaştırmaması gereklidir. Yani performans ve güvenilirliğe verilen değer azalmamalıdır. Brembo'nun Custom UPGRADE serisindeki ürünler, bu bağlamda rakipsizdir.
Road grubu logosu
road
Brembo deneyimi parmaklarınızın ucunda
Motosikletini her gün yollarda süren kişilerin, sadece pistte kullananlardan farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Trafik ve yol yüzey koşullarının yanı sıra kavisli yollar ve hatta hava şartları, iki tekerlek üzerinde olmanın tadını gerçekten çıkartabilmek için özel bir fren sistemine ihtiyaç duyan sürücülerin ruh halini etkilemektedir. Sürüş esnasında performans çok önemli bir unsur olmasına rağmen, söz konusu güvenilirlik, her durumda etkinlik, sağlamlık ve konfor olduğunda ikinci sırada gelmektedir. Brembo'nun Road UPGRADE serisindeki ürünler, bunların hepsini sağlamaktadır.
Road racing grubu logosu
Racing
40 yılı aşkın yarış deneyimi
Superbike yarışlarıyla ilgili olan herkes, güç ve tork aramadan önce, fren sisteminin maksimum frenleme verimliliği sağlaması gerektiğini bilir. Bunun nedeni açıktır: Brembo UPGRADE yarış serisindeki ürünler sayesinde en iyi performanslı sistemlerin bile geliştirilebileceği geniş bir alan bulunmaktadır. Bu seri, Brembo'nun dünya çapındaki yarış pistlerinde kazandığı deneyimi temel almakta olup, 33 sürücünün 500-MotoGP dünya şampiyonluğu unvanını ve 30 sürücünün Dünya Superbike Şampiyonluğunda kazandıkları unvanları Brembo parçalarıyla donatılmış motosikletlerle almış olmasından da anlaşılacağı üzere, artık başarıyla birlikte anılmaktadır.
Off-Road grubu logosu
Off-road
Dişli lastiklerde maceraperest Brembo ruhu.
Daha düşük hızlar, aracın hafif ağırlığı ve düzgün olmayan yüzey, toprak yüzeylerde süren kişilerin, asfalt üzeride motosiklet sürenlerle aynı frenleme gücüne ihtiyaç duymamaları anlamına gelmektedir. Ancak bu, fren sisteminin yol dışında (off-road) sürenlerin, pistte veya yolda süreler için daha az önemli olduğu anlamına gelmemektedir. Aksine, kum, çim ve çamur gibi dış etkenler, sonuçta kesinlikle güvenilir olması gereken bileşenlere ihtiyaç duyan fren sistemini etkileyebilir. Hafif ağırlık ve sürüş hissi önemlidir ve Brembo UPGRADE Off-Road serisindeki tüm ürünlerin paylaştığı özelliklerdir.
 
 
 
 
Gizlilik Politikası">