Logo Brembo Upgrade

Fren diskleri

Güçlü ve hafif

Cluster Road

Konsantre bir Brembo teknolojisi

En iyi balatalarla çalışmak üzere tasarlanmış ve test edilmiş olan Brembo Racing UPGRADE diskleri, aşırı koşullarda etkili ve istikrarlı performansı, hafif ağırlıkla birleştirmektedir. Uygulanan özel prosesler ve kullanılan malzemeler, frenleme gücünde önemli bir artışı, uzun süreli ısıl-mekanik gerilime karşı yüksek dayanıklılık, ve performansta mutlak bir istikrarı garanti etmektedir.
 
Özgün yarış görünümlü Brembo diskleri, her şartta en yüksek performansı sunar.
T-drive motosiklet fren diskleri
T-drive
T-Drive diskleri MotoGP ve Superbike deneyimlerinden ortaya çıkmıştır ve konvansiyonel tahrik mandallarının yerine geçen sekiz T pimiyle sağlanan kayış ve göbek arası bağlantısıyla kolayca ayırt edilebilmektedir.

Özel bir tolerans çalışması ile bu uyum, ağırlıkta önemli bir azalmanın yanı sıra, daha yüksek frenleme torku iletme kapasitesine sahip, hem radyal hem de eksenel bir flotasyon sağlar.

Bu disk ayrıca yarış gibi aşırı zorlu koşullarda mükemmel bir ısıl-mekanik gerilim direnci sunar.
T-drive diskleri, en popüler maksi-spor modellere ekstra bir modifikasyon yapılmadan uygulanabilmektedir.
Supersport motosiklet fren diskleri
Supersport
Supersport diskler, çoğu popüler Avrupa ve Japon maksi-spor motosikletler için hem yolda hem pistte en yüksek performansı sağlamak üzere geliştirilmiştir. Brembo Z04 balataları ile birlikte bu diskler, çok sayıda Supersport Dünya Şampiyonası kazanmıştır.

Supersport diskler, 34 mm frenleme yüzeyi yüksekliği ve 5.5 mm'ye çıkartılmış disk kalınlığında mevcut olup, herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duyulmadan orijinal parçalarla değiştirilebilmektedir.
 
Tamamen yüzer olan bu diskler, aşırı ısıl-mekanik gerilimlere karşı dayanıklı olan, ısıl işlem uygulanmış çelik şeritten ve bir biyetten oyulmuş alüminyum alaşımlı göbekten oluşur.
Gizlilik Politikası">