Logo Brembo Upgrade

Tekerlekler

Yol

Cluster Road

Eşsiz hafiflik

Dünya çapındaki büyük motosiklet üreticileri ve motor sporları takımları her zaman en iyisini talep etmektedir. O nedenle de tercihlerini Marchesini Racing için kullanmaktadırlar.  
Marchesini'nin güçlü yanı, ürünlerinin hafif ağırlığı olup, bu da çoklu dövme olarak adlandırılan, dikkat çekici sağlamlık ve mekanik kuvvet ve önemli bir hafiflik
sağlayan yeni bir üretim tekniği ile elde edilmektedir.
Bunlardan ikincisi, performans artışında belirleyici bir faktördür. Hafif alaşım, magnezyum veya alüminyum tekerlekler, jiroskopik etkiyi ve eylemsizlik momentumunu tepki ve manevra kabiliyetleri lehine azaltmaktadır.
 
Bu, daha iyi bir hızlanma ve frenleme performansına imkan vermektedir. Aynı şekilde, her bir yön değişikliği da daha hızlı hale gelir. Her bir detay, bir mükemmellik ürününü ortaya çıkarmaktadır ve o nedenle Marchesini Yarış tekerleklerine sadece sıvı boyama yapılmaktadır.
Klasik toz boyama ile kıyaslandığında bu birinci sınıf işlem, daha fazla ağırlık azalması ve üstün bir görünüm sağlamaktadır.
Marchesini Racing 10 ispitli altın jant
Tasarım ve stil
Bir stil meselesi. Bütün motosiklet tutkunları için, Marchesini tekerleklerinin tasarımı farklı ve eşsizdir. 10-ispitli tekerlek tasarımı, karakteristik Y şekli ile zamansız bir klasiktir. Her yaştan ve geçmişten gelen motosiklet tutkunlarının favorisi olup, Marchesini'yi dünya çapında ünlü yapan farklı bir üründür.

Marchesini, daima yeni çözümler aramak için tüm beceri ve yaratıcılığını kullanmaktadır. Sonuç olarak ortaya yenilikçi, yüksek performanslı 7-ispitli, yarış için tasarlanmış, teknoloji ve performansı modern, keskin bir görünümle birleştiren bir tekerlek ortaya çıkmıştır.
Magnezyum tekerlekler
Marchesini Racing yarış tekerleklerinin tasarımı, gerçek bir ticari markadır. 10-ispitli dövme magnezyum, karakteristik “Y”-şekilli tasarıma sahip versiyon ve oldukça yüksek performanslı, yenilikçi 7-ispitli versiyon, MotoGP, Superbike ve Dayanıklılık şampiyonalarında çoğu takım tarafından kullanılmaktadır. Güvenilirlik, hafiflik ve güvenlik, magnezyum alaşım üretim prosesinin tam kontrolü ile sağlanmaktadır. Marchesini Racing çoklu dövme magnezyum tekerlekler, yarış piyasasındaki en hafif, en sağlam ve en verimli olmalarından dolaylı en iyi performansı sunmaktadır. Tüm yüzeyin mekanik işlenmesi ve neredeyse sıfır çıkıntı ve sıfır dengesizlik, kurum içinde gerçekleştirilen aşırı katı laboratuvar testlerinin bir sonucudur. Tekerlekler montaja hazır, tamamı alüminyum külçeden oyma komple disk tutucu flanşlar, dişliler, dış burçlar ve iç ayraçlar ile birlikte teslim edilmektedir.
Marchesini Racing 7 ispitli alüminyum jant
Alüminyum jantlar
Bunlar, çoklu dövme ile yapılmış alüminyum alaşım jantlar olup, on veya yedi ispitli olarak mevcuttur. Orijinal tekerlek setine kıyasla ağırlıkta önemli bir azalmaya rağmen, dikkat çekici yanal ve burulumsal kuvveti, bunları özel ve pist motosikletleri için mükemmel bir çözüm yapmaktadır. Alüminyum tekerlekler, Marchesini standardını karşılayan bir model ile değiştirilmesi gereken dişli haricinde orijinal tekerleklerle birbirleri arasında değiştirilebilir.
Gizlilik Politikası">