S 16 514

Sabot de frână
Specificații tehnice sabot de frână
Osie
Posterioară
Diametru
180 mm
Lăţime
38 mm
Cod EAN
8432509640036
Coduri OE
Coduri OE compatibile
DAIHATSU 0449597206
DAIHATSU 0449597206000
DAIHATSU 0449597208
DAIHATSU 0449597208000
DAIHATSU 0449597213
DAIHATSU 0449597213000
DAIHATSU 04495B1200000
DAIHATSU 04495B2080
DAIHATSU 04495B2090000
DAIHATSU 04495B2310
DAIHATSU 0499597213
DAIHATSU 0499597213000
DAIHATSU 449597206
DAIHATSU 4742097203000
DAIHATSU 4743097204000
DAIHATSU 705573
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!