S 68 516

Sabot de frână
Specificații tehnice sabot de frână
Osie
Posterioară
Diametru
254 mm
Lăţime
57 mm
Sistem de frânare
TRW
Cod EAN
8432509643815
Coduri OE
Coduri OE compatibile
DAEWOO 5830534A10
DAEWOO 5830544A10
DAEWOO 5830544A40
MERCEDES-BENZ 4209720
MERCEDES-BENZ A6314230007
MERCEDES-BENZ A6314230107
NISSAN 069029000
NISSAN 069053200
NISSAN 69029000
NISSAN 69053200
RENAULT 7701201617
RENAULT 7701202897
RENAULT 7701203072
SSANGYONG 48222005000
SSANGYONG 4833005000
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!