S 68 529

Sabot de frână
Nu mai este disponibil
Specificații tehnice sabot de frână
Osie
Posterioară
Diametru
203,2 mm
Lăţime
38 mm
Sistem de frânare
TRW
Cod EAN
8432509643495
Coduri OE
Coduri OE compatibile
FORD 1473811
FORD 1473813
FORD 1485819
FORD 5020559
TALBOT 20278800
TALBOT 25195500
TALBOT 35122500
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!