S 79 510

Sabot de frână
Specificații tehnice sabot de frână
Osie
Posterioară
Diametru
180 mm
Lăţime
31 mm
Sistem de frânare
Sumitomo
Cod EAN
8432509644089
Coduri OE
Coduri OE compatibile
SUZUKI 5320086800
SUZUKI 5320086800A00
SUZUKI 5320086800DOM
SUZUKI 5320086810
SUZUKI 5320086820
SUZUKI 5321086000
SUZUKI 5321086040
SUZUKI 5321086041
SUZUKI 96055024
SUZUKI 96055882
SUZUKI 96061639
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!