S 83 521

Sabot de frână
Specificații tehnice sabot de frână
Osie
Posterioară
Diametru
254 mm
Lăţime
58 mm
Sistem de frânare
Akebono
Cod EAN
8432509644317
Autovehicule compatibile

TOYOTA

VW

Coduri OE
Coduri OE compatibile
TOYOTA 0449525120
TOYOTA 0449525150
TOYOTA 0449526021
TOYOTA 0449526030
TOYOTA 0449535050
TOYOTA 0449535053
TOYOTA 0449535080
TOYOTA 0449535081
TOYOTA 0449535090
TOYOTA 0449535140
TOYOTA 0449535141
TOYOTA 0449535180
TOYOTA 0449726020
TOYOTA 0449726030
TOYOTA 0449735040
TOYOTA 0449735041
TOYOTA 0449735050
TOYOTA 0449735070
TOYOTA 449535180
TOYOTA 4762035040
TOYOTA 4762035050
VW J0449535120
VW J0449535121
VW J0449535122
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!