F 23 104

Etriere recondiţionate
Specificații tehnice etrier recondiţionat
Osie
Anterioară
Diametru pistoane
54 mm
Număr pistoane
1
Sistem de frânare
ATE
Poziție
Left
Cod EAN
8020584504277
Autovehicule compatibile

FIAT

Coduri OE
Coduri OE compatibile
FIAT 46468091
FIAT 7079193
FIAT 7079757
FIAT 7082145
FIAT 720169000
FIAT 735283425
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!