F 23 130

Etriere recondiţionate
Specificații tehnice etrier recondiţionat
Osie
Posterioară
Diametru pistoane
38 mm
Număr pistoane
1
Sistem de frânare
LUCAS
Poziție
Left
Cod EAN
8020584504536
Autovehicule compatibile

ALFA ROMEO

FIAT

LANCIA

Coduri OE
Coduri OE compatibile
ALFA ROMEO 77364538
ALFA ROMEO 77364745
ALFA ROMEO 9948544
ALFA ROMEO 9948899
ALFA ROMEO 9949522
ALFA ROMEO 9951213
FIAT 77364538
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!