F 23 186

Etriere recondiţionate
Specificații tehnice etrier recondiţionat
Osie
Anterioară
Diametru pistoane
57 mm
Număr pistoane
1
Sistem de frânare
ATE
Poziție
Left
Cod EAN
8020584505090
Autovehicule compatibile

ALFA ROMEO

FIAT

LANCIA

OPEL

Coduri OE
Coduri OE compatibile
ALFA ROMEO 51884763
ALFA ROMEO 77365615
CHRYSLER 77365309
FIAT 51872465
FIAT 71777280
FIAT 71797989
FIAT 735507783
FIAT 77364966
FIAT 77365309
OPEL 542372
OPEL 95511369
OPEL 95522659
VAUXHALL 95511369
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!