F 56 103

Etriere recondiţionate
Specificații tehnice etrier recondiţionat
Osie
Posterioară
Diametru pistoane
42 mm
Număr pistoane
1
Sistem de frânare
BOSCH
Poziție
Right
Cod EAN
8020584519325
Autovehicule compatibile

NISSAN

OPEL

RENAULT

Coduri OE
Coduri OE compatibile
NISSAN 4400100QAA
NISSAN 44001-00QAA
NISSAN 4400100QAB
NISSAN 44001-00QAB
OPEL 44 03 460
OPEL 44 03 463
OPEL 44 05 544
OPEL 4400100QAA
OPEL 4400100QAB
OPEL 4403460
OPEL 4403463
OPEL 4405544
OPEL 55 42 260
OPEL 5542260
OPEL 9111460
OPEL 9111463
OPEL 9121377
OPEL 93173313
RENAULT 7701206755
RENAULT 7701208037
RENAULT 7711368827
VAUXHALL 9111463
VAUXHALL 9121377
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!