E 06 011

Cilindru de ambreiaj
Specificații tehnice cilindru de ambreiaj
Diametru
20,64 mm
Material
Cast Iron
Cod EAN
8432509657720
Autovehicule compatibile

MINI

Coduri OE
Coduri OE compatibile
MINI 21526777474
MINI 21526783622
MINI 21526798372
MINI 21529813299
MINI 6783622
MINI 6798372
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!