E 86 003

Cilindru de ambreiaj
Specificații tehnice cilindru de ambreiaj
Diametru
20,64 mm
Filetare
12 x 1
Material
Aluminium
Cod EAN
8432509608265
Autovehicule compatibile

VOLVO

Coduri OE
Coduri OE compatibile
VOLVO 6814592
VOLVO 68145929
VOLVO 6843914
VOLVO 68439140
VOLVO 8601784
VOLVO 86017845
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!