M 61 019

Pompă de frână
Specificații tehnice pompă de frână
Diametru
19,05 mm
Filetare
10 x 1 (4)
Sistem de frânare
Bendix
Material
Cast Iron
Cod EAN
8432509611289
Autovehicule compatibile

CITROËN

PEUGEOT

RENAULT

Coduri OE
Coduri OE compatibile
CITROËN 91518534
CITROËN 91518535
CITROËN 9404601978
CITROËN 94601978
CITROËN 95644348
PEUGEOT 460189
PEUGEOT 460192
PEUGEOT 460197
PEUGEOT 4601A2
RENAULT 7700724411
RENAULT 7700726005
RENAULT 7700787634
RENAULT 7700804901
RENAULT 7701205094
RENAULT 7701349762
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!