M 61 110

Pompă de frână
Specificații tehnice pompă de frână
Diametru
20,64 mm
Filetare
10 x 1 (4)
Sistem de frânare
ATE
Material
Cast Iron
Cod EAN
8432509638491
Autovehicule compatibile

RENAULT

SEAT

VW

Coduri OE
Coduri OE compatibile
RENAULT 6025004479
RENAULT 7700787630
RENAULT 7700804900
RENAULT 7701204918
RENAULT 8440482
SEAT 5138278
SEAT SE021715003A
VW 191611019
VW 191611019OZ
VW 192611019
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!