T 06 008

Conductă de frână
Specificații tehnice conductă de frână
Osie
Anterioară, Posterioară
Lungime
315 mm
Filetare 1
F10X1
Filetare 2
F10X1
Cod EAN
8432509613849
Autovehicule compatibile

BMW

VOLVO

Coduri OE
Coduri OE compatibile
BMW 34311159879
BMW 34321102567
BMW 34321107139
BMW 34321113184
BMW 34321115694
BMW 34321159879
BMW 34321229347
FORD 0528658
FORD 528658
VOLVO 1229347
VOLVO 12293478
VOLVO 1229348
VOLVO 3071443
VOLVO 30714430
VOLVO 30714434
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!