T 83 074

Conductă de frână
Specificații tehnice conductă de frână
Osie
Anterioară, Posterioară
Lungime
310 mm
Filetare 1
F10X1
Filetare 2
M10X1
Cod EAN
8432509623756
Autovehicule compatibile

DAIHATSU

TOYOTA

Coduri OE
Coduri OE compatibile
TOYOTA 9094702137
TOYOTA 9094702252
TOYOTA 9094702293
TOYOTA 9094702327
TOYOTA 9694030305
TOYOTA 9694031303
TOYOTA 9694031305
TOYOTA 969403300586
TOYOTA 9694033054
TOYOTA 969403305486
TOYOTA 969403305586
TOYOTA 9694033105
TOYOTA 9694702409
Brembo Parts close
Înscrieţi-vă la buletinul informativ
Veţi primi actualizări pentru produse noi, conţinut pentru asistenţă şi cele mai recente noutăţi din lumea Brembo.
Înscrieţi-vă acum!