Weź udział w szkoleniu
i zostań Ekspertem Brembo

Specjalistyczna wiedza na temat układów hamulcowych
Sesje szkoleniowe są organizowane przy współpracy z oficjalnymi dystrybutorami Brembo
Każdemu szkoleniu można nadać indywidualny charakter z uwzględnieniem potrzeb pojedynczych uczestników. Układ hamulcowy i jego elementy zostają pokazane i omówione przy wykorzystaniu metod interaktywnych o wysokiej skuteczności; omawiane tematy obejmują zagadnienia od projektowania po fazę produkcji i od montażu po serwisowanie. Przy okazji zdradzamy wiele sekretów i specjalnych rozwiązań do zastosowania w wyjątkowych, krytycznych sytuacjach.
Certyfikat
Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają interaktywne DVD Brake System Academy, zawierające główne tematy omówione podczas kursu, oraz dodatki specjalne, gadżet i certyfikat uczestnictwa.
Brake System Academy
DVD Brake System Academy zawiera filmy, animacje 3D i grafiki ilustrujące fazy produkcji, funkcjonowanie i montaż wszystkich elementów. To pełne, wszechstronne narzędzie odpowiednie zarówno do osobistego użytku, jak i szkolenia w grupach. Materiał zawarty na płycie DVD można poznawać losowo lub za pomocą załączonego przewodnika użytkownika. Omawiane tematy są opatrzone komentarzem głosowym w najważniejszych językach i treściami animowanymi.
Treść obejmuje różne systemy hamulcowe i wszystkie pojedyncze elementy, ich działanie, projektowanie, rozwój i produkcję, a ponadto badania, konserwację, krytyczne problemy, dodatkowe szczegóły i spostrzeżenia.
Oglądaj filmiki wideo na stronie DVD Brake System Academy
Układy hamulcowe
 
Funkcjonowanie
 
Zaciski
 
Licensed distributors may use the Brembo Expert logo on websites only after prior special authorization from Brembo Communication Department who, in any case, reserves the right to request its removal at any time.