Weź udział w szkoleniu
i zostań Ekspertem Brembo

Specjalistyczna wiedza na temat układów hamulcowych
Brembo Expert
Sesje szkoleniowe są organizowane przy współpracy z oficjalnymi dystrybutorami Brembo
Każdemu szkoleniu można nadać indywidualny charakter z uwzględnieniem potrzeb pojedynczych uczestników. Układ hamulcowy i jego elementy zostają pokazane i omówione przy wykorzystaniu metod interaktywnych o wysokiej skuteczności; omawiane tematy obejmują zagadnienia od projektowania po fazę produkcji i od montażu po serwisowanie. Przy okazji zdradzamy wiele sekretów i specjalnych rozwiązań do zastosowania w wyjątkowych, krytycznych sytuacjach.
Certyfikat
Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają interaktywne DVD Brake System Academy, zawierające główne tematy omówione podczas kursu, oraz dodatki specjalne, gadżet i certyfikat uczestnictwa.
Brake System Academy
DVD Brake System Academy zawiera filmy, animacje 3D i grafiki ilustrujące fazy produkcji, funkcjonowanie i montaż wszystkich elementów. To pełne, wszechstronne narzędzie odpowiednie zarówno do osobistego użytku, jak i szkolenia w grupach. Materiał zawarty na płycie DVD można poznawać losowo lub za pomocą załączonego przewodnika użytkownika. Omawiane tematy są opatrzone komentarzem głosowym w najważniejszych językach i treściami animowanymi.
Treść obejmuje różne systemy hamulcowe i wszystkie pojedyncze elementy, ich działanie, projektowanie, rozwój i produkcję, a ponadto badania, konserwację, krytyczne problemy, dodatkowe szczegóły i spostrzeżenia.
Oglądaj filmiki wideo na stronie DVD Brake System Academy
Układy hamulcowe
 
Funkcjonowanie
 
Zaciski
 
Oficjalni dystrybutorzy mogą używać logo Brembo Expert na swoich stronach internetowych tylko i wyłącznie po uprzednim uzyskaniu specjalnej zgody od Działu Komunikacji Brembo, który zastrzega sobie prawo do zażądania jego usunięcia w dowolnym momencie.