S 59 507

Szczęka hamulcowa
Dane techniczne szczęki hamulcowej
Tył
Średnica
200 mm
Szerokość
46 mm
Układ hamulcowy
General Motors
Akcesoria
Z dźwignią hamulca ręcznego
Referencja EAN
8432509642900
Pasujące pojazdy

OPEL

Numery OE
Pasujące kody OE
OPEL 1605478
OPEL 1605743
OPEL 1605771
OPEL 2798648
VAUXHALL 90094696
VAUXHALL 90140192
VAUXHALL 90297749
VAUXHALL 90350130
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj nowości ze świata Brembo, informacje na temat nowych produktów oraz pomoc techniczną.
Zapisz się teraz!