F 61 236

Zacisk regenerowany
Dane techniczne zacisku regenerowanego
Przód
Średnica tłoka
46 - 52 mm mm
Liczba tłoków
2
Układ hamulcowy
BREMBO
Pozycja
Left
Referencja EAN
8020584524671
Pasujące pojazdy

CITROËN

FIAT

PEUGEOT

Numery OE
Pasujące kody OE
CITROËN 4401 K2
CITROËN 4401K2
FIAT 71769993
FIAT 71793174
FIAT 71793175
FIAT 71793176
FIAT 735322962
FIAT 77364054
PEUGEOT 4401 K2
PEUGEOT 4401K2
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj informacje na temat nowych produktów, treści pomocy technicznej i wszystkich nowości ze świata Brembo.
Zapisz się teraz!