09.9468.75

Tarcza
Dane techniczne tarczy
Przód
Średnica
300 mm
Wysokość całkowita (A)
48,5 mm
Średnica centrowania (B)
63,5 mm
Ilość otworów (C)
5
Grubość (TH)
25 mm
Grubość min.
23 mm
Moment dokręcania
100 Nm
Sztuk w pudełku
2
Referencja EAN
8020584037331
Tarcze
Kody marek
Brembo 09.9468.75
AP X 24925
Certyfikat
Homologacja UNECE R 90
Cała gama tarcz hamulcowych Brembo Max uzyskała nową homologację UNECE R 90. Pobierz certyfikat UNECE R90 twojej tarczy Brembo Max klikając w poniższy link:
Jeśli nie możesz znaleźć certyfikatu dla wybranych referencji Brembo Max lub Brembo Xtra, lub jeśli mieszkasz w Szwajcarii, skontaktuj się z nami. Kliknij tutaj
W przypadku jakichkolwiek pytań, napisz na zapytanie
Specyfikacje techniczne
Brembo Max
Tarcze Brembo Max, nacinane i lakierowane, gwarantują doskonałe osiągi w każdych warunkach, zapewniając szybką reakcję, zwłaszcza na początku hamowania. Optymalizują osiągi podczas jazdy i zapewniają stałą odnowę materiału ciernego.
Odkryj więcej
Tarcza UV
Proces lakierowania w technologii UV zapewnia większą odporność na korozję oraz całkowitą ochronę tarczy.
Odkryj więcej
Pasujące pojazdy

FORD

VOLVO

Numery OE
Pasujące kody OE
FORD 1223664
FORD 1223666
FORD 1253964
FORD 1253965
FORD 1323560
FORD 1373370
FORD 1469083
FORD 1500152
FORD 1520297
FORD 1829606
FORD DV611125AA
VOLVO 274510