P 23 027

Klocki hamulcowe
Dane techniczne klocków
Przód
WVA
20944
Szerokość
99,9 mm
Grubość
15 mm
Wysokość
54,8 mm
Układ hamulcowy
Teves
Wskaźnik zużycia
Bez
Referencja EAN
8020584050972
Pasujące pojazdy

ALFA ROMEO

Numery OE
Pasujące kody OE
ALFA ROMEO 0060750465
ALFA ROMEO 0060777263
ALFA ROMEO 60750778
ALFA ROMEO 60750869
ALFA ROMEO 60750872
ALFA ROMEO 60778283
NISSAN 4106050465
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj nowości ze świata Brembo, informacje na temat nowych produktów oraz pomoc techniczną.
Zapisz się teraz!