P 23 048

Klocki hamulcowe
Dane techniczne klocków
Przód
WVA
20332, 21271
Szerokość
94,8 mm
Grubość
17 mm
Wysokość
61,8 mm
Układ hamulcowy
Lucas
Akcesoria
Ze śrubami zacisku hamulca
Wskaźnik zużycia
Elektrycznym
Referencja EAN
8020584051184
Pasujące pojazdy

ALFA ROMEO

Numery OE
Pasujące kody OE
ALFA ROMEO 0060765018
ALFA ROMEO 0060778676
ALFA ROMEO 5893948
ALFA ROMEO 60765018
ALFA ROMEO 60778098
ALFA ROMEO 60778676
FIAT 60776098
FIAT 71770970
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj nowości ze świata Brembo, informacje na temat nowych produktów oraz pomoc techniczną.
Zapisz się teraz!