P 23 136

Klocki hamulcowe
Zastępuje: P 61 093
Dane techniczne klocków
Przód
WVA
24466, 24467
Szerokość
169,1 mm
Grubość
19 mm
Wysokość
69,1 mm
Układ hamulcowy
Brembo
Wskaźnik zużycia
Elektrycznym
Referencja EAN
8020584102978
Pasujące pojazdy

CITROËN

FIAT

PEUGEOT

Numery OE
Pasujące kody OE
CITROËN 1611839280
CITROËN 1612433780
CITROËN 425375
CITROËN 425376
CITROËN 425464
FIAT 0000071773145
FIAT 71773145
FIAT 77364161
FIAT 77364319
FIAT 77366023
FIAT 77366024
FIAT 77367090
PEUGEOT 1612433780
PEUGEOT 1617284580
PEUGEOT 425375
PEUGEOT 425376
PEUGEOT 425464
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj informacje na temat nowych produktów, treści pomocy technicznej i wszystkich nowości ze świata Brembo.
Zapisz się teraz!