P 59 027

Klocki hamulcowe
Dane techniczne klocków
Tył
WVA
23361, 23362, 23363
Szerokość
107,8 mm
Grubość
15 mm
Wysokość
41 mm
Układ hamulcowy
Akebono
Wskaźnik zużycia
Akustycznym
Referencja EAN
8020584055588
Pasujące pojazdy

BUICK

CADILLAC

CHEVROLET

MEGA

OPEL

PONTIAC

Numery OE
Pasujące kody OE
BUICK 12510037
BUICK 18021692
CADILLAC 18029644
CADILLAC 19152665
CHEVROLET 18029844
OPEL 1605939
OPEL 18023377
PONTIAC 12510016
PONTIAC 12510048
SATURN 21010593
SATURN 21013126
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj nowości ze świata Brembo, informacje na temat nowych produktów oraz pomoc techniczną.
Zapisz się teraz!