P 68 017

Klocki hamulcowe
Dane techniczne klocków
Tył
WVA
20410, 20423
Szerokość
126,2 mm
Grubość
15 mm
Wysokość
58,3 mm
Układ hamulcowy
Brembo
Wskaźnik zużycia
Bez
Referencja EAN
8020584056806
Pasujące pojazdy

LOTUS

RENAULT

Numery OE
Pasujące kody OE
CHRYSLER 04762999
CHRYSLER 4762999
RENAULT 6025308186
RENAULT 7701203124
RENAULT 7701203633
RENAULT 7701203635
RENAULT 7701203726
RENAULT 7701203969
RENAULT 7701205015
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj nowości ze świata Brembo, informacje na temat nowych produktów oraz pomoc techniczną.
Zapisz się teraz!