P 79 005

Klocki hamulcowe
Dane techniczne klocków
Przód
WVA
21333, 21334, 21335
Szerokość
107,3 mm
Grubość
15 mm
Wysokość
44,6 mm
Układ hamulcowy
Sumitomo
Wskaźnik zużycia
Akustycznym
Referencja EAN
8020584057254
Pasujące pojazdy

GEO

SUBARU

SUZUKI

TATA

Numery OE
Pasujące kody OE
SUBARU 5520060B11
SUBARU 5520061880
SUZUKI 5520051810
SUZUKI 5520051810000
SUZUKI 5520051811000
SUZUKI 5520060870
SUZUKI 5520060B10
SUZUKI 5520061850
SUZUKI 5520061890
SUZUKI 5520062840
SUZUKI 5520062860
SUZUKI 5520085810
SUZUKI 5520086810
SUZUKI 5520086820
SUZUKI 5520086830
SUZUKI 5521060B80
SUZUKI 5521086010
SUZUKI 5521086020
SUZUKI 5521086030
SUZUKI 5522086030
SUZUKI 5523060B80
SUZUKI 5523086030
SUZUKI 5525060B30
SUZUKI 5525060B80
SUZUKI 5525070C10
SUZUKI 5525160830
SUZUKI 5525160B30
SUZUKI 5525160B80
SUZUKI 5525170C10
SUZUKI 5525170C12
SUZUKI 5530086810
SUZUKI 5530086820
SUZUKI 5580050G50
SUZUKI 5580050G60
Brembo Parts close
Zapisz się do newslettera
Otrzymuj informacje na temat nowych produktów, treści pomocy technicznej i wszystkich nowości ze świata Brembo.
Zapisz się teraz!