Logo Brembo Upgrade

Obręcze

Custom

Cluster Custom

Sztywność rymuje się ze zwrotnością

Jednym z najważniejszych graczy w grupie Brembo jest marka Marchesini, lider w dziedzinie badań, projektowania i produkcji kół do motorów, zarówno dla najbardziej prestiżowych światowych zawodów, jak i do użytku drogowego. Osiągnięte wspólnie z firmą Brembo synergie w zakresie innowacji technologicznych, badań nad materiałami i produkcją zaowocowały kultowymi produktami, o których marzą tysiące pasjonatów jazdy na motorze ze względu na ich unikalne cechy.
Każdy motocyklista wie, jak ważne są lekkość i sztywność. Marchesini jest mistrzem w obu dziedzinach, ale także w projektowaniu, czego dowodem jest obręcz M10RC Kompe: dziesięć aluminiowych szprych wykonano metodą kucia wielokierunkowego i są one dostępne w wersji lakierowanej i anodowanej. Dzięki szprychom o różnej grubości i zwężającym się żebrom uzyskano wysoką sztywność bez zwiększania całkowitej masy obręczy. To mile widziana oszczędność, jako że obręcze, jako masy nieresorowane, wpływają na ogólną zwrotność pojazdu, a tym samym na przyspieszenie i pokonywanie zakrętów.

Dziesięć szprych i wybrane kolory doskonale idealnie pasują do stylistyki niemal wszystkich pojazdów custom dostępnych na rynku. Wszystko to bez uszczerbku dla bezpieczeństwa, gwarantowanego przez rygorystyczne kontrole i liczne testy przeprowadzane na każdym kole.
Obręcze do motorów Marchesini M10RC Kompe czarne 10-szprychowe
Polityka prywatności">