Logo Brembo Upgrade

Tarcze hamulcowe

Wytrzymałość i lekkość

Cluster Custom

Przeznaczone dla motorów Custom i Café Racer

Tarcze Brembo UPGRADE, zaprojektowane i testowane w taki sposób, aby optymalnie współpracowały z klockami hamulcowymi, łączą w sobie skuteczne i niezmienne w czasie działanie w ekstremalnych warunkach z zdecydowanie niewielką masą. Zastosowane materiały i specjalne procesy technologiczne gwarantują znaczny wzrost siły hamowania, ekstremalną odporność na długotrwałe naprężenia termomechaniczne i absolutną jednorodność osiągów.
Tarcze hamulcowe Brembo, charakteryzujące się niepowtarzalnym stylem wyścigowym, oferują najwyższe osiągi w każdej sytuacji.
Tarcza hamulcowa The Groove do motocykli Custom i Cafè Racer
The Groove
Konstrukcja obudowy, wykonanej w całości z litego materiału, ma charakterystyczne wykończenie w kolorze antracytowej czerni, uzyskane w procesie utleniania. W rezultacie uzyskano wygląd hi-tech z wyrafinowanym szlifem, dodatkowo podkreślonym przez obecność charakterystycznych rowków uzyskanych w wyniku obróbki mechanicznej po procesie utleniania.
 
Pomiędzy ramionami tarczy hamulcowej znajduje się wszechobecne czerwone logo Brembo, lakierowane ręcznie w warsztatach Brembo Racing.
Podsumowując: absolutna jakość i niepowtarzalny styl.
Polityka prywatności">